Can Tries, 8
08902 L'Hospitalet de Ll. ( Barcelona )
Tel: 93 335 50 00 Correus electònics info@avantis.edu.es | ampa@avantis.edu.es | seleccio@avantis.edu.es
4 d'abril: Jornada de Portes Obertes
 
Contacte
ca es
Entorn virtual

4 d'abril: Jornada de Portes Obertes

4 d'abril: Jornada de Portes Obertes

Per tal de donar a conèixer el projecte educatiu d'Avantis i explicar amb detall com ajudem a créixer els nostres alumnes, organitzem una petita Jornada de Portes Obertes el 4 d'abril  de 18h a 19.30h 

Us animem que convideu tots aquells familiars, amics i coneguts que puguin estar interessats en conèixer la nostra escola. 

Mapa Web
Tel. 93 335 50 00 Avantis

Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis i mostrar publicitat relacionada amb les seves preferències mitjançant l'anàlisi dels seus hàbits de (navegació, per exemple). Podeu canviar la configuració o obtenir més informació sobre les cookies utilitzades AQUÍ.

Accepto No accepto